CENTINERA CLEAN SPACE PROGRAMME - COVID 19 INFO

Resort Centinera Resort Centinera

Naše služby

Skvelé ubytovanie za prijateľné ceny pre vašu nezabudnuteľnú dovolenku!

Calendar
Calendar

Naše služby

Stredisko ponúka širokú škálu doplnkových služieb: exkurzie (z ktorých odporúčame prehliadku mesta Pula s amfiteátrom, návštevu Národného parku Brijuni, návštevu Plitvických jazier, návštevu Benátok), prenájom bicyklov, skútrov, automobilov, lodí, kanoe, vodných bicyklov, aquapark a bohatý animačný program pre deti i dospelých. 250 m od hotela sa nachádza športové centrum „Banjole“ so 4 tenisovými kurtmi, futbalovým ihriskom a pieskovým volejbalom.

Image
Image

Nachádza sa medzi mysom Bumbište a mysom Indije s krásnou kamennou a kamienkovou plážou a krištáľovo čistým morom.

Z ďalšieho obsahu sa za príplatok ponúka:

Aquapark
Prenájom: člny, vodné bicykle, SUP, kajaky
Možnosť prenájmu plážových slnečníkov a ležadiel na pláži.

Image

Ideálna príležitosť na osvieženie ranného tréningu alebo popoludňajšieho občerstvenia; krytá plaváreň je určená na kúpanie mimo sezóny.

Hĺbka: 1 - 1,6 m
Morská voda ohriata na 28 °C
Lehátka

Pracovný čas: 10:00 - 18:00 h.

Image

V letovisku si môžete zahrať stolný tenis a neďaleko sa nachádza športové centrum Banjole so štyrmi tenisovými kurtmi, ihriskom na plážový volejbal a ihriskami s umelou a prírodnou trávou.

Image

V letných mesiacoch je každý deň okrem soboty otvorený Mini klub, s komplexným programom, ktorý zahŕňa tvorivé dielne, hry spoločenského vzdelávania, tematické dni a mini diskotéku. Pre dospelých sú pripravené aj športové a fitnes aktivity a tanečný program.

Image

S úchvatným výhľadom na pláž a záliv Centinera, ktorý Vám vezme dych.

Vychutnajte si bohatý bufet s teplými a studenými jedlami, ovocím, šalátmi a cereáliami, v ktorom určite nájdete jedlá podľa vášho vkusu. Nápoje k jedlu sú zahrnuté v cene.

V prípade potreby pripravíme po predchádzajúcom upozornení aj chutné obedové balíčky.

Raňajky sa podávajú od 7:00 do 9:30.
Večera je od 19:00 do 21:00.

Image

Ideálne miesto na odpočinok a vychutnanie si obľúbeného nápoja alebo zmrzliny po dni plnom slnka a zábavy. Nachádza sa v blízkosti recepcie.

Ak si chcete v hoteli pred večerou alebo po nej oddýchnuť, môžete využiť príjemnú atmosféru našich barov.

Image

Priamo na pláži s priestrannou terasou s krásnym výhľadom na more, bohatým výberom z jedálneho lístka a širokým výberom koktailov a miestnych vín. Tento bar je ideálnym miestom na obed alebo celodenné občerstvenie. Večer sa počas letnej sezóny a s živou hudbou stáva dejiskom romantických nocí pod hviezdami.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho ubytovania, mobilných domov alebo služieb, ktoré poskytujeme, neváhajte nás kontaktovať! Tešíme sa na vás!

Kontaktuj nás